Başkanın Mesajı

Onurlu tarihin sadakatli evlatlarının şehri Malatya'nın Güzide insanlarını selamların en güzeli olan Allah'ın selamı ile selamlıyorum
Es selamunaleyküm.

 

Milli Görüş Hareketinin 2. Kırk Yılında Liderimiz Dr. Fatih ERBAKAN beyefendinin riyasetinde çıkmış olduğumuz kutlu davamızın devamı olan Yeniden Refah Partisi'nin Malatya Kurucu İl Başkanı olmaktan, sizlere hakkı ve hakikati gözeterek hizmet etme şerefine nail olduğumdan ötürü Yüce Allah'a hamd ediyorum.


Kıymetli Malatya,

Bilmenizi isteriz ki çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda yegâne davamız; memleketine ve milletine hayırlı olan kullardan olabilmek. Muhterem Hocamız Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN merhumun 1969 yılında başlattığı ilk kutlu mücadelenin en aziz destekçilerinden biri olan Malatya'ya güvenimiz ve inancımız tamdır.

Yüce Allah'tan niyazımız;

Aziz Malatya halkına maddi manevi tüm birikimlerimizi ve tecrübelerimizi hayra vesile olacak işlerde aktarmaya vesile olmaktır.

Liderimiz Dr. Fatih Erbakan Beyefendinin çizmiş olduğu İslam medeniyetinin yegâne temsilcisi Büyük Türkiye için, sizlerin de çok kıymetli desteklerini arkamıza alarak güzel Malatya’mıza hayra vesile olacak işleri birlikte başaracağımıza inancımız sonsuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor âlemlerin Rabbi olan Allah'a emanet ediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Bilal YILDIRIM

YENIDEN REFAH PARTİSİ MALATYA İL BAŞKANI